Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Blade Sport BCAA 8:1:1 240tabl.

Blade Sport BCAA 8:1:1 240tabl.
  • Blade Sport BCAA 8:1:1 240tabl.
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000383
Výrobca
BLADE SPORT
21.90 €Cena s DPH
vypredané
Doprava už od 4.60 € prostredníctvom Kuriér GLS pri objednávke do 99,-€
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
BLADE BCAA 8: 1: 1 je zmes esenciálnych aminokyselín (BCAA) zložená z leucínu, izoleucínu a valínu. BCAA sú esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo nemôže produkovať a potrebuje potraviny alebo doplnky na získanie týchto veľmi dôležitých živín.
BCAA 8:1:1 Blade obsahuje dominantný pomer leucínu. S týmto pomerom nemusíte vyšova celkovú dávku, aby ste dosiahli vysoké hladiny leucínu. Náš produkt je tiež zdrojom vitamínu B6, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu
Odporúčané dávkovanie: Užite 3 - 6 tabliet pred tréningom a na zlepšenie regenerácie dalšie 1 - 3 tablety po tréningu. Neprekračujte povolené množstvo, čo je 12 tabliet na deň.
Zloženie: objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, protihrudkovitá látka (mastenec), zpevňujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), poah (zahusovadlo - hydroxypropylmethylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý, polydextróza, protihrudkovitá látka: mastenec, maltodextrín, úplne hydrogenovaný kokosový olej a olej z palmových jadier).
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)