Fitness Authority So Good! Protein Organic Soybean Pasta 200g

Fitness Authority So Good! Protein Organic Soybean Pasta 200g
  • Fitness Authority So Good! Protein Organic Soybean Pasta 200g
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000388
Výrobca
FITNESS AUTHORITY
3.90 €Cena s DPH
vypredané
Doprava už od 4.60 € prostredníctvom Kuriér GLS pri objednávke do 99,-€
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
Sója je najčastejším zdrojom bielkovín, čo sa týka bezmäsitej stravy. Táto plodina je jednoročná strukovina - odroda Sója fazuľová (Glycín max.). Po tisíce rokov je sója základnou zložkou tradičnej ázijské stravy, v západných krajinách získala popularitu v nedávnej dobe, a to najmä vďaka rastúcej popularite vegánskej a vegetariánskej stravy. Sója je oceňovaná predovšetkým vďaka svojim nutričným vlastnostiam, pretože poskytuje kompletné proteínový profil, veľmi priaznivý profil aminokyselín (okrem iného je bohatá na lyzín, ktorého máme v našej strave nedostatok). Jej biologická hodnota je porovnateľná s referenčnou hodnotou slepačieho vajca. Sója je preto ideálnou alternatívou živočíšnych bielkovín v jedálničku, zvlášť pri diétach.
SO GOOD! PROTEIN ORGANIC SOYBEAN PASTA je nový druh cestoviny pripravené z bio -organických sójových bôbov, ktoré majú tieto 4 hlavné výhody:
1. Potravina,, Clean Label "
2. Vyvážená nutričná hodnota
3. Vynikajúca chuť
4. Najvyššia kvalita produktu
SO GOOD! PROTEIN ORGANIC SOYBEAN PASTA je jednoduchý, čistý produkt, vytvorený v súlade s pravidlami "clean label" - iba zo sójových bôbov s prídavkom vody, a to bez akýchkoľvek ďalších zložiek. Výrobok neobsahuje žiadne prísady, vrátane farbív, antioxidantov a aróm. Neobsahuje lepok, preto je vhodný pre všetkých, ktorí trpia intoleranciou na túto zložku. 
Vzhľadom k rôznorodým zložkám, ktoré sa nachádza v sóji, má táto surovina bohaté využitie. Vyrába sa z nej sójový olej, sójové mlieko, ktoré sa ďalej spracováva ako tofu, múka, alebo sa používa pri výrobe cestovín a do omáčok.
 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)