Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
 • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Povzbuďte vaše svalstvo výživou sa silnými aminokyselinami !!!

LevroAminoSurge je moderný doplnok výživy s aminokyselinami určený pre ľudí, ktorí cvičia rekreačne, ale rovnako tak aj pre profesionálnych športovcov. Odporúča sa počas obdobia s vysokou intenzitou cvičenia a počas doby budovanie pevného svalstva. Každá dávka dodáva vášmu telu 5 g L-glutamínu, 2,5 g L-leucínu, 1,25 g L-izoleucínu a 1,25 g L-valínu a tiež prídavný SAA komplex.

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) sú esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že ich telo nedokáže vyrobiť a že musia byť doplnené stravou. Ďalšie esenciálne aminokyseliny sú fenylalanín, metionín, tryptofán, treonín a lyzín, ale leucín, izoleucín a valín uspokoja približne 40% toho, čo telo potrebuje.

BCAA sú dôležité najmä v jedálničku tvrdo trénujúcich športovcov. Štúdie ukazujú ich blahodárne účinky na regeneráciu svalov a na syntézu svalových bielkovín (1). SAA je komplex aminokyselín získaných z kokonov priadky morušovej s typickým percentuálnym zložením L-alanínu, glycínu a L-serín.

Štúdie na myšiach a v skupine športovcov ukazujú priaznivý vplyv doplnkov na zvýšenie koncentrácie výdrže (posilňovač energie). Autori tejto štúdie navrhujú kombináciu týchto aminokyselín s BCAA kvôli najlepším výsledkom potréningových doplnkov (2,3).

Podporené klinickým výskumom, celý tento profil aminokyselín je prispôsobený naozaj posilňujúcim / tvarujúcimi bojovníkom, ktorí potrebujú nadmernú výdrž na dosiahnutie zvýšenej úrovne pri tvorbe svalov. Využite celé spektrum proteinogenných rozvetvených reťazcov a pustite sa do železa s novou zúrivosťou!

Doporučené dávkovanie LevroAminoSurge:

Zmiešajte 3 odmerky prášku (16 g) s 250 ml vody, vypite 1-2 krát denne (pred a / alebo po tréningu).


Nutričné hodnoty a zloženie:

Nutričné hodnoty na dávku: 3 odmerky (16g) a na 2 dávky (32g)

 • L-glutamín 5 g 10 g

 • BCAA 2:1:1 5 g 10 g

  • L-leucín 2,5 g 5 g

  • L-izoleucín 1,25 g 2,5 g

  • L-valín 1,25 g 2,5 g

 • Silk Amino (SAA)* 5 g 10 g

  • Glycín 2186 mg 4372 mg

  • L-alanín 1985 mg 3970 mg

  • L-serín 246 mg 492 mg

* SAA obsahujú všetky proteinogenné aminokyseliny, ale iba tie, ktoré predstavujú viac ako 2%, sú uvedené vzhľadom k ich väčšiemu významu

Zloženie: L-glutamín, instantizovaný BCAA komplex (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), komplex SAA aminokyselín, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), sladidlo (sukralóza) , farba (červená repa)

Upozornenie: S náhradným sladidlom. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú z látok doplnku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú odporúčané. Nie je určené pre tehotné alebo dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu