Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

LevroBCAA Shot je aminokyselinový nápoj, ktorý prináša až 5 g aminokyselín s rozvetveným reťazcom - BCAA v pomere 2: 1: 1.
BCAA - 3 aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (leucín, izoleucín a valín) sú esenciálne aminokyseliny, ktoré naše telo nie je schopné syntetizovať, preto musia byť dodávané zvonka vo forme potravy alebo doplnkov stravy. Čo sa týka hmotnosti, tvorí BCAA takmer 40% suchého ľudského svalu, takže patrí medzi najviac zastúpené aminokyseliny využívané pre tvorbu svalového tkaniva, ktorých prítomnosť v tele je rozhodujúci pre syntézu proteínov.
Vedecké štúdie dokazujú, že aminokyseliny s rozvetveným reťazcom umožňujú rýchlu regeneráciu svalov po tréningu a pomáhajú budovať a chrániť svaly počas redukcie hmotnosti pri chudnutí [1]. Okrem toho je potrebné spomenúť, že vysoká koncentrácia leucínu má pozitívny vplyv na fungovanie nervového systému a znižuje únavu zvýšením pomeru BCAA k tryptofánu [2,3].
BCAA
BCAA sú aminokyseliny rozvetvených reťazcov. Tieto BCAA sú L-leucín, L-izoleucín a L-valín.

[1] Yoshiharu Shimomura et al., Exercise promotes BCAA catabolism: effects of BCAA Supplementation on skeletal muscle during exercise, the Journal of nutrition 2004
[2] Eva Blomstrand, A Role for Branched-Chain Amino Acids in Reducing Central Fatigue. 2006 American Society for Nutrition
[3] H. Tanaka et al., Changes in Plasma Tryptophan / Branched Chain Amino Acid Ratio in Responses to Training Volume Variation, Int. J Sports Med 1997; 18 (4): 270-275

Odporúčaná denná dávka: 1ampule 
 

zloženie: voda, komplex BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), kyselina (kyselina citrónová), hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® (z mlieka), hydrolyzovaný srvátkový proteínový prípravok Optipep® (Kyselina citrónová), sladidlá (sukralóza, acesulfam K ), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný).

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada za rôznorodú stravu. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nepoužívajte keď ste alergický na niektorú z doplnkových látok. Obsahuje sladidlá. Obsahuje mliečne výrobky. Nepoužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. 
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu