Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
5/5
 Zdieľanie
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €
QR code

Silná koncentrácia kreatínu !!

Využite maximum z každej sekundy strávené v posilňovni! Zvýšte svoju produktivitu. Vykopnite tie intervaly intenzívneho silového cvičenia ešte o kus ďalej sa zmesou Levrone Signature Series.

LevroCrea je moderný výživa odporúčaná najmä pre športovcov a pre ľudí, ktorí sú fyzicky aktívni alebo pri chvíľach zvýšenej fyzickej aktivity. Každá dávka dodáva telu až 7 g v 4 rôznych formách kreatínu: kreatín hydrochlorid, tri-kreatín malát, kreatín nitrát a kreatín monohydrát. Rôzne formy doplnku umožňujú obohatiť telo o kreatín vo všetkých možných smeroch, a navyše prispievajú k rozmanitému kinetickému uvoľneniu kreatínových molekúl.

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich návaloch krátkodobých cvikov s vysokou intenzitou. Priaznivého účinku je dosiahnuté pri dennom príjme 3 g kreatínu.

LevroCREA je to, čo si poriadni kulturisti a vzpierači vyberajú, aby zvýšili fyzickú výkonnosť a dosiahli ciele! 
zloženie: Kreatín Matrix (kreatín HCl, tri-kreatín malát, kreatín monohydrát, Magnesium creatine chelate), príchute, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidlo (sukralóza), farbivo (chlorofylín).

Upozornenie: So sladidlom. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú z látok prípravku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Konzumácia doplnku môže spôsobiť zvýšenie hmotnosti. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte pri tehotenstve alebo dojčení. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. 

 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu