Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Prvotriedne izolát srvátkové bielkoviny pre tých, ktorí berú výsledky vážne !!!

LevroIsoWhey je vynikajúci a výživný proteínový nápoj založený na kvalitnom izolátu srvátkové bielkoviny (Isolac®). Doporučené pre všetkých, ktorí dopĺňajú svoju stravu proteíny a predovšetkým pre profesionálnych športovcov.

Každá 30 g dávka dodáva 25,5 g (1,2,3) proteínov, ktoré prispievajú k rastu a udržanie svalovej hmoty a zároveň posilňuje kosti - to ju robí jednu z najdôležitejších živín, najmä pre každého, kto prevádzkuje dlhodobé silové a / alebo vytrvalostné tréningy. Okrem toho má výrobok nízky obsah sacharidov a tukov, čo spĺňa požiadavky profesionálnych športovcov a umožňuje vám vybudovať svalovú hmotu. Výrobok LevroWheySupreme, vytvorený jedným z nejkultovnějších športovcov, legendou Kevinom Levron, je optimálna voľba pre tých, ktorí majú vysoko intenzívny tréningový režim.
Využite túto zmes proteínového matrixu plnú energie od Levrone Signature Series a získajte to najlepšie palivo pre vašu tvrdo pracujúci mašinu.

Od skúsených športovcov, profesionálnych kulturistov, nadšencov rôznych bojových umení a extrémnych športov, po víkendové bojovníkmi, a každého, kto sa zaujíma o vyváženie svojich športových výkonov, LevroISOWhey je proteínový doplnok vyrobený pre všetkých. 
 

zloženie: 1 izolát srvátkové bielkoviny (obsahujúci sójový lecitín) Isolac®, arómy, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), zahusťovadlo (karboxymetylcelulóza), sladidlo (sukralóza).

Upozornenie: So sladidlom. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú z látok prípravku. Obsahuje mlieko a sóju. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte pri tehotenstve alebo dojčení. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. 
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu