Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
5/5
 Zdieľanie
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €
QR code

LevroLEAN je spoľahlivý a efektívny doplnok stravy pre všetkých, ktorí sa snažia dosiahnuť alebo si udržať štíhlu a vytvarovanú postavu. Každá kapsula LevroLEAN obsahuje starostlivo vybrané spektrum bioaktívnych látok, ktoré urýchľovaním metabolizmu tukov pomáhajú redukovať tukové tkanivo.

Extrakt z kakaových semien - pomáha znižovať telesnú váhu a prispieva k zlepšeniu metabolizmu tukov. Optimalizuje telesné prostredie tak, že z Vášho tela vytvorí doslova tukovú spaľovňu a tým uľahčuje prácu s váhovým úbytkom.

Extrakt z listov zeleného čaju - pomáha redukovať telesný tuk prostredníctvom posilnenia oxidácie a metabolizmu tukov. Podporuje ochranu kože proti UV lúčom a znečisťovanie vyvolaného oxidačnými procesmi. Je tiež známy pre svoju schopnosť udržiavať pevnosť kostí, ale aj zdravú hladinu cukru v krvi.

Extrakt zo semienok guarany - pomáha k udržiavanie zdravej telesnej váhy a prispieva k intenzívnejšiemu metabolizmu tukov.

Extrakt z kajenského korenia - prispieva k redukcii tukov a podporuje režim chudnutie.
Extrakt z horkého pomaranča - pomáha s redukciou telesného tuku a udržiavaním optimálnej váhy. Podporuje metabolizmus tukov a sacharidov. 

 

zloženie:
extrakt z horkého pomaranča (Citrus bigarádie Duch.), želatína, extrakt z listov zeleného čaju (Camelia sinensis L.), pomarančový extrakt (Citrus aurantium var dulcis.), extrakt z listov bieleho čaju (Camellia sinensis L.), extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi MACF.), extrakt zo semena kakaovníka pravého (Theobroma cacao L.), extract z malinového ketónu (Rubus idaeus L.), vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z kajenského korenia (Capsicum frutescens L.), zázvorový extrakt (Zingiber offcinale Roscoe), extrakt zo sladkého pomaranča (Citrus sinensis (Linn.) Osbeck), plnidlá (E460 (i), E431), extrakt zo semienka guarany (Paullinia cupana HBK), extrakt zo zelenej kávy (Coffea arabica L .), protihrudkujúce látky (E470B, E551), maltodextrín, kyselina pantoténová (D-pantothenát vápenatý), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum L.), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), farba (E171).

Upozornenie: Liek je určený len zdravým a dospelým osobám. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pacientov so srdcovými slabosťami alebo vysokým krvným tlakom a sklony k depresii. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú z obsiahnutých látok. Nemiešať s alkoholom a prípravky s obsahom kofeínu. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. 
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)