Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

LevroLegendaryMASS je vrcholným predstaviteľom gainerov novej generácie, zložený zo starostlivo vybraných sacharidov a bielkovín zastúpených v ideálnom pomere. LevroLegendaryMASS je určený pre športovcov trénujúcich s mimoriadne vysokou intenzitou, ktorých cieľom je dosiahnutie maximálnej svalovej hmoty a sily. Každá dávka lieku poskytuje perfektnú kombináciu sacharidov vo forme ľahko využiteľného maltodextrín a vysoko kvalitných bielkovín vo forme komplexnej zmesi mliečnych proteínov zahŕňajúci: koncentrát mliečnej bielkoviny, koncentrát srvátkové bielkoviny Carbelac®, izolát srvátkové bielkoviny Isolac®, hydrolyzát srvátkové bielkoviny Optipep ™, hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® .

Levro LegendaryMass je zmes sacharidov a bielkovín, ktoré plnia úlohu makronutrientov potrebných pre tvorbu pevných stavebných blokov svalovej hmoty u tvrdo trénujúcich športovcov. Sacharidy prispievajú k obnove normálnej funkcie svalov (svalová kontrakcia) po veľmi intenzívnom a / alebo dlhotrvajúcim tréningu, vedúceho k únave svalstva a vyčerpanie zásob glykogénu v kostrovom svale *. Bielkoviny prispievajú k rastu a udržiavanie svalovej hmoty, a preto sú základným nutrienty pre všetkých športovcov, praktizujúci náročná svietenie. Štúdie ukazujú, že príjem bielkovín v kombinácii s maltodextrínom, rapídne zlepšuje vstrebávanie bielkovín v tele [1].

[1] Hida, Hasegawa Y, Y Mekata, Usuda M, Y Masuda, Kawano H, Kawano Y. Effects of egg white proteín supplementation on muscle strength and serum free amino acid concentrations, Nutrients 2012; 4: 1504-1517 
 

zloženie:
Sacharidový komplex (maltodextrín, glukóza), komplex mliečnych bielkovín [koncentrát mliečnej bielkoviny, koncentrát srvátkové bielkoviny Carbelac®, izolát srvátkové bielkoviny Isolac®, hydrolyzát srvátkové bielkoviny Optipep ™, hydrolyzovaný kazeín PeptoPro®], kakao 1, zahusťovadlo (xantánová guma), dochucovadlá , farbivá (červená řepa7, karamel 1,2,3, beta-karotén 4,5,6).

Upozornenie:
Obsahuje mliečne alergény. Vyrobené na zariadenie, ktoré spracováva tiež sóju, vajcia, arašidy, orechy a pšeničné výrobky. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú z látok prípravku. Obsahuje mlieko. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky sa nesmú užívať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte pri tehotenstve alebo dojčení. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. 

 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu