Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
LevroPump je moderný a ucelený predtréningový výrobok, navrhnutý k stimulácii tela a maximalizáciu efektu "svalovej pumpy". Doporučené pre dospelých, ktorí sú fyzicky aktívni počas chvíľ najviac vyčerpávajúceho, dlhotrvajúceho a silového tréningu. Každá dávka dodáva telu 4000 mg beta-alanínu (v podobe CarnoSynu®), 3000 mg arginínu AKG, 1500 mg citrulín malátu a 1000 mg taurínu!
Beta-alanín je súčasťou dipeptidu karnozínu (beta-alanyl-L-histidín), prirodzene sa vyskytujúce v kostrovom svalstve, najmä v rýchlo zmrštiteľných svalových vláknach typu II. V prirodzených podmienkach karnozín v tele tlmí pokles pH a je spojený, okrem iného, ​​s tvorbou kyseliny mliečnej v svaloch počas cvičenia, odďaľuje svalovú únavu a umožňuje dlhšie a obsiahlejší tréningy (1).
Alfa-ketoglutarát (AKG) je tvorený spojením L-arginínu s alfa-ketoglutarátu - medziprodukt metabolitu Krebsovho cyklu - metabolická cesta vedúca k výrobe energického substrátu pre pracujúce svaly - ATP molekuly. L-arginín je endogénna aminokyselina prirodzene produkovaná v ľudskom tele. L-arginín v tele sa podieľa na mnohých metabolických procesoch - okrem iného je súčasťou syntézy kreatínu a oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý spôsobuje nárast lumenu ciev uvoľnením hladkého svalstva a znížením "viskozity" cievnej steny, čím sa zvyšuje prísun kyslíka a živín do pracujúcich svalov.
Nakŕmte kostrové svaly živinami zlepšujúcimi výkon a pocíťte tak väčšiu spokojnosť! Těžte z každej sekundy vášho cvičenia a dosiahnite úctyhodného zosilnenie! Predtréningové doplnky sú to, čo oddeľuje naozaj poriadnej cvičenie od bežných tréningov strednej úrovne. Vyrobené gigantom v odbore, LevroPUMP je súčasťou legendárny Levrone Signature Series!
(1) Suzuki Y., Ito O., Mukai N., Takahashi H., Takamatsu K., High level of skeletal muscle Carnosine contributes to the latter half of exercise performance during 30-s maximal cycle ergometer sprinting. Jpn J Physiol. 2002 Apr; 52 (2): 199-205. 
zloženie: Beta-alanín (ako CarnoSyn ®), alfa-ketoglutarát arginín (AAKG), citrulín malát, tyrozín, taurín, aróma (1,3), aróma (2), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), kofeín, koncentrát z koreňa červenej repy (farbivá 2,3), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivá (beta-karotén (2, 3) *, E133 (1), E102 (1) *).
* Môžu mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí. 
 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu