Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Kevin Levrone LevroShield 300g

Kevin Levrone LevroShield 300g
  • Kevin Levrone LevroShield 300g
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000074
Výrobca
KEVIN LEVRONE
14.57 €Cena s DPH
vypredané
Doprava už od 4.60 € prostredníctvom Kuriér GLS pri objednávke do 99,-€
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
Levro Shield je určený pre najťažšie trénujúcich športovcov. LevroShield obsahuje vysokú dávku L-glutamínu a beta-glukánu. Štúdie vykonané na na oxfordskej univerzite ukazujú, že L-glutamín výrazne podporovaje imunitný systém organizmu, čo minimalizuje počet infekcií u športovcov [1]. Okrem toho, glutamínu je pripisovaná významná úloha v syntéze svalových bielkovín [2], ktoré môžu mať priamy vplyv na športový výkon. S komponentami obsiahnutými v LevroShield, môžete ochrániť vaše svaly a minimalizovať pocit pretrénovania - maximálny ochranný účinok LevroShield je vďaka beta-glukánu.

LevroShield je najlepšia podpora pre tvrdé trénujúcich športovcov. Chráni vaše telo, chráni vaše svaly a chráni pred nachladnutím a zraneniami!
[1]Linda M. Castell, Eric A. Newsholme, The Effects of Oral Glutamine Supplementation on Athletes After Prolonged, Exhaustive Exercise, Nutrition Vol. 13, Nos. 718, 1997
[2]Michael Gleeson, Dosing and Efficacy of Glutamine Supplementation in Human Exercise and Sport Training, The Journal of Nutrition 2008

Doporučené dávkovanie Levro Shield:
Zmiešajte 1 odmerku prášku (~ 4,5 g) s 250 ml vody. Vypite 1 porciu ihneď po tréningu.

Nutričné hodnoty a zloženie:
Porcií v balení: ~ 67
Nutričné hodnoty na 1 dávku (4,5g)
L-glutamín 4,5 g
Beta-glukán 50 mg

Zloženie: L-glutamín, beta-glukán.
Upozornenie: Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zlúčenín produktov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a dobre vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchom a chladnom mieste. Chrániť pred priamym slnečným žiarením.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)