Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
5/5
 Zdieľanie
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €
QR code

LevroTest je inovatívny, dvojfázový testosterónový booster, ktorý má stimulačný vplyv na zvyšovanie hladiny testosterónu vo dne aj v noci. Levro TEST je unikátna dvojfázová formula, zodpovedná za stimuláciu anabolických procesov a zvyšovanie hladiny testosterónu po 24 hodín denne.

LEVRO TEST DAY FORMULA -
Do zloženie tzv. Denná formula LevroTestu boli zakompovány špeciálne vybrané zložky s cieľom dodať organizmu energiu počas najnáročnejšieho fyzického i duševného vypätiu a navyše aktivizovať mechanizmy vedúce k zvýšenej produkcii testosterónu. Kyselina D-asparágová, obsiahnutá v prípravku, je podľa vedeckých štúdií činiteľom spôsobujúcim nárast množstva luteinizačného hormónu, ktorý sa viaže na receptory umiestnené na Leydigových bunkách v semenníkoch. Nasleduje intenzívne syntéza cyklického adenozín (cAMP) a odtrhnutie postranného reťazca molekuly cholesterolu. Tento proces je kľúčový pre tvorbu testosterónu (steroidogenézy) (5). V roku 2010 vykonali Neapolskí vedci výskum, pri ktorom podávali jednej skupine mužov kyselinu D-asparágovú a pozorovali u nich o 40% väčšiu hladinu testosterónu ako v skupine, ktorej bolo podávané placebo (2). Zloženie denná formula je obohatené aj extraktom z koreňa Rozchodnica ružovej (Rhodiola Rosea), ktoré je prisudzovaný adaptogénne vplyv, teda schopnosť organizmu vysporiadať sa s náhlymi zmenami vnútorného prostredia a eliminovať negatívne pôsobenie stresových situácií. Účinky rozchodnice ružovej sú ešte dodatočne umocnené resveratrolom obsiahnutom v extrakte z krídlatka japonskej. V dennej formulu LevroTEST nechýba ani príslušné vitamíny. Ako vykazujú výsledky štúdií, suplementácia vitamínu D (4) má pozitívny vplyv na zvyšovanie hladiny testosterónu a vitamíny skupiny B pomáhajú k normálnemu fungovaniu nervového systému.

LEVRO TEST NIGHT FORMULA -
LevroTEST predstavuje tiež veľmi pokročilú nočnú formulu, ktorá bola navrhnutá a vyrobená na účely aktivizácia tvorby testosterónu aj počas nočného spánku. Medzi zložkami tejto nočnej formuly nájdete extrakt z senovka grécka a kotvičníku zemného (Tribulus terrestris), ktoré sú podľa štúdií aktivátory prudkého zvýšenia tvorby prirodzeného testosterónu (3). Kombinácia horčíka, vitamínu B 6 a zinku plní funkciu ZMA, čo je zloženie podporujúce kvalitu spánku a možnosti regenerácie. Okrem toho je suplementácia horčíka dôležitá pre obmedzenie nerovnováhy nervových a svalových kontrakcií so zodpovedajúcim vplyvom na normálne fungovanie práce svalovej sústavy - prevencia proti svalovým kŕčom. Horčík umožňuje súčasnú stimuláciu obranných mechanizmov organizmu, okrem iného tým, že stimuluje tvorbu protilátok a fagocytózy (schopnosť buniek pohlcovať pevné častice), čo vedie k zníženiu zápalovosť, zabránenie anafylaktický šok (alergická reakcia na napr. Bodnutie hmyzom či uštipnutie) alebo negatívnym účinkom stresu .

Dvojfázová suplementácia LevroTestu je ukazuje na budúcnosť testosterónových boosterov. Vďaka LevroTESTU bude tvoj organizmus produkovať testosterón vo dne aj v noci - 24 hodín denne. 
 


 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)