LevroSupreme Bar 80g je kombinácia veľkého množstva proteínov so sacharidmi najvyššej kvality. Každá tyčinka obsahuje 24 gramov bielkovín a 32 g sacharidov. Odporúča sa konzumovať počas alebo po tréningu.
Proteínové tyčinky sú vynikajúcou voľbou pre doplnenie bielkovín, sacharidov, vlákniny, vitamínov i minerálov. Dokážu nahradiť aj bežné jedlo. Sú zvlášť vhodné, keď máte zvýšenú potrebu kalórií pre športový výkon alebo aj po ňom.
Bielkoviny obsiahnuté v SupremeBar poskytujú všetky esenciálne aminokyseliny a vhodné množstvo stavebných kameňov pre svalové tkanivo. Ďalej poskytuje ochranu proti katabolizmu.

  • Rýchle dodanie živín kedykoľvek
  • Ideálne desiata pre každého
  • Vysoký obsah bielkovín
 
Nutričné ​​informácie80g
Energetická hodnota1430 kJ / 341 kcal
Bielkoviny24,5 g
Sacharidy31,8 g
z toho cukry20,1 g
Tuky13,9 g
z toho nasýtené mastné kyseliny6,0 g
Vláknina1,0 g
Soľ0,21g

Zloženie: Mliečna čokoláda 22,5% [cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitín), aróma], mliečna bielkovina, arašidy 10,9%, glukózový sirup, zvlhčovadlo (glycerol), hydrolyzovaný pšeničný glutén, cukor, isomaltulóza *, palmový olej, sójové lupienky (sójový proteín, tapiokový škrob, soľ) , príchute (vrátane podzemnice olejnej), slnečnicový olej, fruktóza, glukózový sirup, sójový proteín, emulgátor (sójový lecitín). * Isomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.

UPOZORNENIE: Nekonzumujte ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku lieku.

Obsahuje alergény: Môže obsahovať obilniny ( lepok), orechy. Vyrába sa na zariadeniach, kde sa spracovávajú výrobky obsahujúce vajcia, arašidy, sezamové semená. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky.

Ak ste v diéte s obmedzeným príjmom energetických zdrojov, tyčinka môže nahradiť desiatu, ale neodporúča sa vynechávať bežná jedla. Okrem toho by ste mali piť dostatok tekutín. Skladujte v suchu pri teplote 15 - 22 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)