Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
  • 20 Aminokyselín, 6 gramov BCAA
  • 5 gramov NO-boosteri Citrulín-malátu
  • 2 gramy hodvábnych aminokyselín SAA
  • 5-zložkový komplex elektrolytov

MEX AMI-NO PRO je unikátny aminokyselinový prípravok určený na konzumáciu počas tréningu. Na trhu s doplnkami stravy budete len ťažko hľadať prípravok porovnateľný čo do bohatosti aj účinnosti s MEX AMI-NO PRO.

MEX AMI-NO PRO spája veľmi silné zložky, jednotlivo klinicky overené, do veľmi účinné formula, ktorá mení pravidlá hry vo Váš prospech. Obsahuje 20 druhov aminokyselín vo svojej voľnej forme pre okamžité využitie (z toho 4 800 mg L-leucínu), ďalej mTOR aktivátor a spúšťač syntézy proteínov, 2000 mg peptidov vo forme hodvábnych aminokyselín - SAA, revolučných oligopeptidov porovnateľných s BCAA v regenerácii a anabolických reakciách , kde každá využíva rôzne metabolické kanály.

MEX AMI-NO PRO tiež obsahuje 5 000 mg citrulín malátu, ktorý dvíha telesnú hladinu oxidu dusnatého (NO) podporujúceho regeneráciu. Je to jedna z najvšestrannejších a najhodnotnejších aminokyselín, ktorá nepôsobí iba samostatne, ale pomáha tiež využívať BCAA pracujúcimi svalovými tkanivami. Všetky metabolické procesy vyžadujú vodu, ktorej nedostatok môže privodiť katabolické procesy a úbytok sily. Preto prípravok obsahuje aj 900 mg elektrolytov, ktoré majú zabezpečiť dostatočnú hydratáciu organizmu. Kompletný profil aminokyselín (až 1500 mg) garantuje výskyt celej palety základných stavebných látok pre svaly a tým teda riadnu syntézu bielkovín, zvlášť užitočných v prípade nedostatočného zásobovania prostredníctvom prirodzenej stravy. 
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)