Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Kombinácia 2000mg srvátkových a hovädzích aminokyselín v jednej tablete radí tento produkt na špičku pri posúdení výkon / cena.
Aminokyseliny, stavebné kamene bielkovín majú zásadný význam pre regeneráciu svalov a ich rast. Ak sú konzumované intaktné (neštěpené) bielkoviny, aminokyseliny sa musí oslobodiť z gastrointestinálneho trávenie ... a to stojí drahocenný čas a energiu.
Intaktné bielkoviny sa trávi oveľa dlhšie a môžu spôsobovať nepríjemné pocity v žalúdku počas fyzickej záťaži. Amino 12K MEX majú jasnú výhodu nad neporušenými bielkovinami v tom, že sa rýchlo trávia, sú bohaté na esenciálne aminokyseliny a majú vysokú hladinu BCAA.
Amino 12K MEX obsahujú čiastočne hydrolyzované proteíny získané zo srvátky a hovädzieho mäsa, ktoré sa skladajú z malých peptidových frakcií a ľahko a rýchlo sa vstrebávajú do krvného obehu. Tieto peptidy sú k dispozícii ako palivo pre svaly počas a po intenzívnom tréningu. Suplementácia aminokyselinami preukázala výrazné zvýšenie anabolické reakcie v tele.

Amino 12K MEX sa skladá:

  • Z hydrolyzovaného srvátkového izolátu (HWPI) - srvátka je bielkovina, ktorú si vyberajú milióny športovcov po celom svete. Dôvodom je to, že srvátka je ľahko stráviteľná a má komplexné spektrum aminokyselín. Je bohatá na rozvetvené nenasýtené aminokyseliny (BCAA), ktoré na rozdiel od iných aminokyselín metabolizujú priamo vo svaloch.
  • Z hydrolyzovaného hovädzieho izolátu (HBPI) - je to najnovšie, najmodernejšie proteín na súčasnom trhu. Hovädzie mäso konzumujú všetci športovci a najmä tí, ktorým ide o veľkosť a mohutnosť. Je dokázané, že má lepšie účinky ako kuracie mäso, vajcia, ryby a dokonca aj mlieko. Teraz máte všetky tieto výhody v ľahko stráviteľnej forme. Doprajte si kľúčové zložky tesne pred a ihneď po tréningu.

Kľúčové vlastnosti Amino 12K MEX:

  • Vysoko aktívne proteínové frakcie
  • Anabolické hovädzie aminokyseliny
  • Ultra rýchlo pôsobiace srvátkové peptidy
  • Podpora rastu svalov a vyššiu rýchlosť regenerácie 
 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)