Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Mex Amino 20K 500g

Mex Amino 20K 500g
  • Mex Amino 20K 500g
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000062
Výrobca
MEX NUTRITION
16.02 €Cena s DPH
vypredané
Doprava už od 4.60 € prostredníctvom Kuriér GLS pri objednávke do 99,-€
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    

Ťažký silový tréning vytvára stres a svalovú deštrukcii . Aby bolo možné priviesť organizmus k dekvátnej proteínovej syntéze a teda svalovému rastu je potrebná dodávka tých kľúčových nutričných zložiek . Každé jedlo ponúka niektoré z nich , ale žiadne nie je natoľko komplexné a koncentrované , aby mohlo doplniť potrebné množstvo látok pre výživu rastúceho svalstva . Proteínový shake ponúka viac esenciálnych aminokyselín ako celá jedla , ale to stále nie je ono .

MEX AMINO 20K obsahuje zmes nízkomolekulárnych esenciálnych aminokyselín , ktorá poskytuje veľmi dôležité živiny v najlepšej bio - dostupnosti .

MEX AMINO 20K obsahuje silnú kombináciu 8 mikronizovaných , rýchlo pôsobiacich esenciálnych aminokyselín , obrovskú dávku vetvených BCAA vo voľnej forme a niekoľko ďalších živín a mikroživín , ktoré synergicky pomáhajú telu absorbovať a využiť tieto silné aminokyseliny pre svalovú regeneráciu.

MEX AMINO 20K obsahuje aminokyseliny iba najčistejšie farmaceutickej kvality bez spojív a plnív .


Doporučené dávkovanie Amino 20k:

Zmiešajte 1 alebo 2 odmerky s 250ml vody a vypite na prázdny žalúdok pred, počas alebo po tréningu. Pre najlepší výkon užite 1 nápoj pred tréningom a 1 nápoj po tréningu.
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu