Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Unikátny anabolický pomer esenciálnych aminokyselín BCAA 8: 1: 1 (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín) pre maximálny a dlhodobý svalový rast. Konečne sa vám do rúk dostávajú BCAA v koncentrácii a v pomere, ktorý nie je ničím limitovaný! Doprajte svojim svalom dlhodobú zásobu anabolických prostriedkov, ktorý podporí váš cieľ.
Čím intenzívnejšiemu tréningu sa venujete, tým viac je vo svalovom tkanive využívaná esenciálna aminokyselina L-Leucín! Svalové tkanivo ju uprednostňuje vo väčšej miere než ďalšie dve aminokyseliny z rady BCAA. U intenzívneho hardcore silového tréningu je využiteľnosť L-Leucínu dokonca až 4x väčšie! Aby bola maximálne podporená využiteľnosť esenciálnych aminokyselín je však potrebné ich podávať spoločne, a to v špecificky významnom pomere! Pomer 8: 1: 1 vám prinesie práve to, čo od vášho tréningu čakáte - tvrdšie a pevnejšie svaly.
Ukazuje sa, že suplementácia BCAA má vplyv na únavu. Tento efekt BCAA na organizmus nastáva vďaka tomu, že tryptofán a BCAA majú rovnaký prenosový systém, ktorý umožňuje ich transport z krvi do mozgu. Tryptofán je kľúčový pri tvorbe hormónu serotonínu, ktorý spôsobuje únavu. Vďaka zvýšenej suplementácii BCAA dochádza k zníženiu transportu tryptofánu do mozgu, čo v konečnom dôsledku znamená oddialenie nástupu pocitu únavy.
Suplementácia BCAA pred a po výkone je vhodná ako jeden zo základných doplnkov stravy pre všetky druhy pohybovej aktivity.

Výrobok je svojim zameraním určený pre:

  • Kvalitné a rýchlu regeneráciu
  • Podporu nárastu svalovej hmoty
  • Zlepšenie svalového výkonu
  • Ochranu svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
  • Ochranu svalovej hmoty pred devastáciou v priebehu znižovania nadváhy
  • Oddialenie nástupu pocitu únavy 
 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)