Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

FLEX WHEELER PRO LINE - M -test Pro (Meso Test)

M - TEST PRO je testosterónový booster značky MEX v špeciálnej sérii FLEX Wheeler PRO LINE. Hlavným zámerom firmy MEX bolo vyrobiť taký suplement, ktorý bude spoľahlivým pomocníkom pri budovaní svalovej hmoty a účinným inhibítorom nežiaducich katabolických procesov. Výsledkom je jeden z najsilnejších prípravkov na trhu doplnkov, zodpovedný za zlepšenie výkonu, sily a vytrvalosti.

M-TEST PRO obsahuje:
kyselina D - asparágová - (DAA) - je jedna z najbežnejších zložiek obsiahnutých prakticky vo všetkých testosterónových boosteroch. Pravidelná suplementácia DAA môže zvýšiť hladinu voľného testosterónu až o 40% (zastavenie príjmu spôsobuje pokles hladiny testosterónu o 10%). Jeho primárnou funkciou je regulovať syntézu testosterónu v hypofýze.
LongJack 100: 1 -prírodné extrakt s obsahom účinných látok z rastliny Tongkat ali, ktorého hlavnou úlohou je zníženie hladiny kortizolu, rovnako ako stimulácia LH a FSH, ktoré sú zodpovedné za produkciu testosterónu.
Extrakt z Senovka grécka je zvýšenie úrovne testosterónu v tele a redukcie aromatázy (testosterón sa nemení na estrogén).
Di-indolometan a indol-3-karbinol - sú zodpovedné za zníženie aktivity aromatázy a nepriaznivých vplyvov estrogénnych metabolitov. Tieto zložky sú v malom množstve prítomné aj v brokolici. Ich funkciou je vysielanie signálov do hypofýzy kde dochádza k produkcii testosterónu.

 
Zloženie jednej dávky (3tbl)
citrát zinočnatý 5mg
Kyselina D-asparágová 1950mg
M - TEST PRE (patentovaná zmes) 310mg
LJ100 (Eurycoma longifolia 100: 1 extract), Calcium D-Glucarate, Prunella Vulgaris, Senovka grécka
Di-indolometan (DIM) a indol - 3 - karbinol (I3C)

Ostatné zložky:
mikrokryštalická celulóza, celulózová guma, kyselina stearová, Silica, stearát horečnatý

Upozornenie:
Vyrábané na linkách spracúvajúcich i mlieko, vajcia a sóju - produkt môže obsahovať ich stopové množstvo. Ak ste tehotná, dojčíte alebo užívate lieky, poraďte sa o užívaní so svojím lekárom. Ak sa vyskytnú nežiaduce účinky, prerušte užívanie a vyhľadajte lekára. Neprekračujte uvedené dávkovanie! Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Potravinové doplnky neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)