Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Nitro Pro je unikátny NO stimulant, ktorý spôsobuje enormné napumpovanie svalových buniek až s osemhodinovým účinkom. Jeho hlavnou úlohou je zvýšenie prietoku krvi do svalov, čo poznáme pod názvom "svalová pumpa".

- Zväčšuje silu svalov a svalovú hmotu
- Výrazne urýchľuje regeneráciu
- Zabraňuje ochabnutie svalov pri námahe
- Najlepšie aminokyselinový doplnok na svete

Vďaka prítomnosti troch veľmi kvalitných foriem arginínu, dochádza k zvýšeniu priemeru krvných ciev a tým pádom k efektívnemu transportu živín. Nitro Pro vytvára optimálne anabolické prostredie pre svalový rast, zabraňuje kontraproduktívnym katabolickým procesom a zvyšuje sekréciu HGH, IGF - 1 a inzulínu.
Nitro Pro pomáha navodzovať pozitívnu dusíkovú bilanciu, ktorá pomáha k rastu svalovej hmoty. Veľká výhoda tohto výrobku spočíva predovšetkým v jeho dĺžke účinnosti, počas ktorej je zabezpečovaná dlhodobá stimulácia produkcie NO.

Nitro Pro obsahuje:
L -arginin (čistá forma) - poskytuje najvyššiu kvalitu aminokyseliny L -arginin vo voľnej forme, je zodpovedný za zvýšenie sekrécie rastového hormónu stimulujúceho delenie buniek.
Alfa - ketoglutarát (AAKG) - dokonale zvyšuje hladinu arginínu v krvi, je jediná molekula, ktorá sa skladá z arginínu a AKG, je dobrý aktivátor anabolických katalyzátorov HGH, IGF- 1, a inzulínu
Arginín HCL - forma arginínu podporujúci efektívnejšiu činnosť tráviaceho ústrojenstva vrátane vstrebávanie kľúčových živín.
NITRO EXTEND MATRIX:
Extrakt z červenej repy - pomáha znižovať krvný tlak.
Kreatín nitrát - Kreatín nitrát patrí medzi jeden z nejrozpustnějších kreatínov s najlepšou využitelností.Dvě účinnej látky, viazané v chemickej väzbe, zabezpečujú vnútri svalových buniek maximálne anabolizujúce účinky a okamžitú hydratáciu, so zväčšením ich rozmeru, pričom v mimobunkových priestoroch sa voda neviaže, nedochádza k zalievanie a k zhoršeniu vzhľadu ani napriek brutálnemu nárastu sily a zväčšovanie objemu! Prednosťou kreatín nitrátu je aj to, že dusičnan pôsobí na rozširovanie ciev úplne odlišným spôsobom, než je u obvyklých prípravkov pre zvýšenie nitrix oxidu, a zabezpečuje dlhodobé napumpovanie počas viac hodín a úžasnú žilnatosť. 

 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)