Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Mex Nitro Whey 2270g

Mex Nitro Whey 2270g
  • Mex Nitro Whey 2270g
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000305
Výrobca
MEX NUTRITION
29.27 €Cena s DPH
vypredané
Doprava už od 4.60 € prostredníctvom Kuriér GLS pri objednávke do 99,-€
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    

MEX NITRO WHEY je najlepšie riešenie aké môžete nájsť, keď chcete vysoko kvalitný proteín so skvelou chuťou. Spája v sebe niekoľko rýchlych pôsobiacich proteínov, ako sú WPC, WPI, SPI a hydrolyzovaných peptidov, a tým sa radí k jedným z najlepších proteínových doplnkov na budovanie kvalitnej svalovej hmoty. Každá porcia MEX NITRO WHEY poskytuje 21 g vysoko biologicky dostupných aminokyselín a iba 1 gram tuku, takže je ideálny po tréningu, pre zabezpečenie okamžitej regenerácie.

MEX NITRO WHEY je výnimočný svojím zložením, unikátnou kombináciou aminokyselín, zvýšeným množstvom arginínu a glutamínu s rozvetveným reťazcom aminokyselín (BCAA). Vyššia forma Arginínu s peptidickou väzbou zvyšuje rast svalstva prostredníctvom rovnakých mechanizmov, ako L-leucín.

Výhody MEX NITRO WHEY:

  • ULTRA a Micro-filtrované srvátkové bielkoviny
  • OBSAHUJE WPC, WPI, SPI a glutamín
  • Srvátkové bielkoviny ako hlavný zdroj proteínu
  • Vysoký podiel Arginínu s peptidickou väzbou
  • nízky obsah tuku
  • lahodná osviežujúca chuť

Odporúčané dávkovanie:

Pre dospelých, zmiešajte 1 odmerku (30 g) produktu MEX NITRO WHEY s 220 ml vášho obľúbeného nápoja (voda, mlieko, džús, atď.). Miešajte v mixéri, pretrepte v šejkri alebo premiešajte s lyžicou v pohári (zvyčajne 20 - 30 s). Pre dosiahnutie najlepších výsledkov konzumovať dva alebo tri dávky MEX American Standard denne. 
 

Zloženie:

WHEY X zmes 80% (ultra a mikro-filtrovaný srvátkový proteínový koncentrát, za studena filtrovaný srvátkový proteínový izoláta), sójový proteínový izolát 20%, odstredené mlieko, glycín, glutamínové peptidy, sójový lecitín, prírodná a umelá aróma, celulóza guma, sukralóza , acesulfám K, kyselina citrónová a jablčná (iba v jahodovoej príchuti), káva bez kofeínu (iba v krémovej cappuccino a čokoládovej príchuti). 
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu