Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

MEX Pure Creatine Monohydrate obsahuje ultra-mikronizovaný kreatín, tj kreatín monohydrát, ktorý je precízne rozomletý na miniatúrne častice, pretože touto úpravou sa výrazne zvýši biologická dostupnosť a využiteľnosť kreatínu v ľudskom tele. Súčasne sa tým aj zabráni možným tráviacom nepríjemnostiam, ktoré môžu športovci užívajúci bežný kreatín zažiť - nadúvanie a žalúdočným kŕčom. MEX Pure Creatine Monohydrate je certifikovaný 100% farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatín s výrobnou technológiou a známkou Creapure - ktoré Vám zaručuje, že dostávate absolútne najlepšie a najčistejšie kreatín, aký je momentálne možné vyrobiť, a to sa prejaví aj na Vašich výsledkoch počas užívania tohto produktu!

Čo teda môžete od MEX Pure Creatine Monohydrate očakávať?

- Zväčšenie objemu svalov a výrazné zvýšenie sily
- Dramatické zvýšenie vytrvalosti a športovej výkonnosti
- Rýchle doplnenie zásob ATP pre podávanie špičkových výkonov
- Maximalizácii tvorby energie vo Vašom tele
- Potlačenie vzniku kyseliny mliečnej = menej únavy a bolesti vo svaloch, viac opakovaní, intenzívnejší tréning
- Už žiadne kŕče alebo tráviace problémy, ktoré ste doteraz mohli v súvislosti s užívaním kreatínu zažiť

Hlavným a najdôležitejším účinkom kreatínu je predovšetkým jeho schopnosť urýchľovať resyntézu ATP (adenosintrifosfát), ktorý svaly využívajú ako zdroj energie pri vytváraní výbušnej sily. ATP odovzdá svalom energiu tým, že poskytne 1 zo svojich 3 molekúl fosfátu, čím sa zmení na ADP (adenosine diphosphate) s 2 molekulami fosfátu. Zásoby ATP však svaly pri intenzívnej záťaži spotrebujú za pár sekúnd, a potom ako zdroj energie pre ďalšie kontrakcie začnú svaly využívať glykogén, zároveň sa však pri spaľovaní glykogénu začne vytvárať aj kyselina mliečna, ktorá spôsobuje pálenie a únavu svalov, až nakoniec úplne zastaví ďalšie svalové kontrakcie - svaly sú vyčerpané, ich sila rapídne klesla a nedokázali už vykonať ďalšie opakovanie.

Pri užívaní kreatínu si Vaše telo tento kreatín premení na kreatín fosfát, ktorý potom uloží do svalových buniek. Kreatín fosfát hrá kľúčovú úlohu pri resyntézy ATP: Odovzdá ADP svoju molekulu fosfátu, čím sa ADP zmení spätne opäť na ATP, a môže byť znovu využitý pre prácu svalov. Rýchlosť a intenzita tejto resyntézy však závisí od množstva kreatín fosfátu, ktorý majú svalové bunky k dispozícii, takže suplementácia vhodným a efektívne sa vstrebávajúce kreatínových doplnkom dokáže resyntézu ATP podstatne urýchliť. MEX Pure Creatine Monohydrate je navrhnutý tak, aby bola každá dávka kreatínu obsiahnutého v ňom, ktorú skonzumujete vo Vašom organizme čo najlepšie vstrebané, a maximálnu časť z tohto množstva skutočne dopravená a zabudovaná do svalových buniek. Viac kreatínu vo svaloch znamená viac sily, oddialenie únavy, väčšiu výdrž a výkonnosť a extrémnejšie tréningy, čo v konečnom dôsledku vyústi nakoniec aj do väčších a rýchlejších svalových prírastkov!

Kreatín navyše stimuluje taktiež aj proteínovú syntézu - čím viac kreatínu fosfátu sa nachádza vo svaloch, tým viac je v nich aj zadržanej vody, vďaka ktorej výrazne zväčší svoj objem. Hydratácia svalových buniek podporuje proteínovú syntézu, obmedzuje degradáciu svalovej hmoty a zvyšuje aj syntézu glykogénu

 
Zloženie jednej dávky (5,5 g)
kreatín Monohydrát 5000 mg
GAMMA-R absorbtion Complex 500mg
Gamma Oryzanol (z ryžových otrúb), Amylopektín 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)