Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
 • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Mex Size Max 6800g

Mex Size Max 6800g
 • Mex Size Max 6800g
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000068
Výrobca
MEX NUTRITION
43.84 €Cena s DPH
vypredané
Doprava už od 4.60 € prostredníctvom Kuriér GLS pri objednávke do 99,-€
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    

Sacharidovo-proteínový koncentrát. 22% bielkovín.

 • Efektívny nárast svalovej hmoty! Buduje svaly, odbúrava tuk
 • Zaručuje stály prísun živín a energie potrebných pre tvrdé tréningy a svalový nárast
 • Po stagnácii znovu naštartuje proces rastu svaloviny
 • Iba kvalitné suroviny s vysokou nutričnou hodnotou, žiadny lacný cukry a plniva
 • Výborná chuť!
 • Obsah MCT a esenciálne mastné kyseliny pre ďalšie energetické využitie
 • Žiadne nadúvanie alebo plynatosť
 • Nízkotučný, s nízkym glykemickým indexom
 • Glutamínové peptidy pre správnu regeneráciu a trávenie

Máte pocit, že už sa vo svojich kulturistických výsledkoch neposúvajú? Môže sa Vám zdať akoby ste narazili do bariéry, ktorú nejde prelomiť. Ale zdanie klame
My, pracovníci tímu MEX, pozorujeme a hodnotíme výsledky v kulturistických a silových športoch, aby sme pochopili čo je príčinou stagnácie svalového rastu a zastavenie silového výkonu. Zistili sme, že aj po zvyšovanie intenzity tréningov, je výsledok neúmerný tomuto nasadenie. Kľúčom je tu strava a výživové doplnky. To bolo dôvodom pre vývoj produktu MEX SIZE MAX.
SIZE MAX obsahuje tie najkvalitnejšie zdroje proteínov (ISO-95, WPC-85, MPC, MPI, EA a CC), sacharidov (ovos, jačmeň) a tukov (MCT, ľan) - starostlivo vybrané zložky, ktoré Vám pomôžu k vyrysované postave a obnoví budovaní svalstva tak, ako ste boli zvyknutí z prvých dní v telocvični!

Žiadne lacné cukry a rastlinné proteíny! Len kvalitné zdroje bielkovín, sacharidov a tukov!
Každý, kto sa snaží budovať svalovú hmotu a silu, vie, aké ťažké je spolykat dostatočné množstvo kľúčových živín potrebných pre rast. Organizované stravovanie každý deň je tiež problematické pre tých, ktorí jednoducho nemajú čas. Gainery v týchto situáciách prichádza vhod a ponúka rýchle a jednoduché riešenie pre naplnenie denné nutričné ​​potreby športovcov.
SIZE MAX je takmer úplne bez cukru!
Okrem malého množstva cukru dodaného pre chuť a arómu, neobsahuje SIZE MAX lacný ovocný cukor. Vieme, že svalová hmota vyžaduje kvalitnú výživu. Komplexné sacharidy poskytujú predĺženú a stabilnú dodávku energie - vytvárajú prostredie priaznivé pre rast svalov. To je dôvod, prečo ako zdroj sacharidov používame organický ovos a jačmeň. Charakterizuje ich nízky glykemický index (GI), pomalé trávenie, vysoký obsah vlákniny - ovos a jačmeň ponúkajú najlepšie riešenie pre príjem kalórií v každodennej výžive a pomôže vám získať svaly na úkor tukov! Prirodzene sa vyskytujúce organické vlákniny v týchto sacharidoch pomáhajú kontrolovať hladinu cholesterolu a hladinu cukru v krvi.
SIZE MAX je tiež takmer úplne bez tuku!
SIZE MAX obsahuje veľmi málo tuku vo forme esenciálnych mastných kyselín, ktoré skutočne pomáhajú spaľovať Váš telesný tuk, namiesto jeho ukladanie. Pomáhajú tiež s trávením.
SIZE MAX obsahuje špeciálnu patentovanú zmes, bohatú na živiny - urýchľuje regeneráciu a podporuje anabolizmus.

 • Glutamín - Peptidy
  Výborné účinky L-glutamínu ovplyvňujúce výkon športovca sú obmedzené telesnú schopnosťou jeho absorpcie. Prirodzená forma glutamínu je najlepšie využiteľná a účelná pri konzumácii na lačno. To je dôvod, prečo sme sa rozhodli využiť glutamínové peptid namiesto voľného L-Glutamínu. Táto prirodzenejší variant glutamínových peptidov je až 5 krát účinnejšie ako tradične používaný L-Glutamín. Zlepšenie trávenia, správny bunkový metabolizmus alebo regenerácie sú jednými z mnohých pozitívnych účinkov tejto formy glutamínu.
 • Kyselina alfa-lipoová
  Zlepšuje distribúciu živín. Pripravuje svalstvo prednostnom využívaním živín. Pracuje tiež synergicky s kreatínom!
 • Vitamíny a minerálne zmes
  Intenzívny tréning zvyšuje telesnú potrebu nielen kalórií, ale rovnako tak stopových prvkov a živín. Ich nedostatkom sa zhoršuje regenerácie.

* Komplex tráviacich enzýmov - zaisťuje maximálne využitie a synchronizáciu procesov všetkých zložiek v maximálnej miere 
 

zloženie:
Srvátková zmes (koncentrát srvátkové bielkoviny-WPC, izolát srvátkové bielkoviny-WPI), koncentrát mliečnej bielkoviny, glutamín peptidy, L-Glycín, kazeinát vápenatý, vaječný bielok-Protein albumín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín. MEX CLEAN CARB MATRIX: modifikované zemiaky a kukuričný škrob, ryžový škrob, organická ovsená múka, vysokomolekulárne organický jačmeň, inulín (z čakanky). MEX LIPOSORB MATRIX: Medium Chain Triglyceridy (MCT), ľanové semienka - prášok. MEX VITA-MIN MATRIX: retinylacetát, cholekalciferol, DL-alfa tokoferol acetát, kyselina askorbová, tiamín mononitrát, riboflavín 5 'fosforečnan sodný, nikotínamid, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín, kyselina L-glutámová, D-biotín, uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, oxid zinočnatý, chlorid draselný, oxid meďnatý, seleničitan sodný.
Ostatné zložky: odstredené mlieko-prášok, prírodné a umelé arómy, celulózová guma, sójový lecitín (emulgátor), acesulfam draselný.

UPOZORNENIE:
Obsahuje mliečne produkty. Spracované na zariadenie, ktoré spracováva tiež sóju, arašidy alebo kôrovce. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Pred akoukoľvek kombinácii s liekmi sa o výžive poraďte so svojím lekárom. Ak sa počas užívania dostaví nežiaduce účinky, poraďte so svojím lekárom a užívanie prerušte. Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Doplnky stravy neužívajte ako náhradu stravy. Preferujte rôznorodú vyváženú stravu a zdravý životný štýl. UCHOVÁVAŤ MIMO DOSAHU DETÍ. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste

 

 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)