Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

MEX American Standard WHEY vyrába lahodné a osviežujúce kokteily. Svojim skvelým zložením je ideálny pre budovanie svalovej hmoty a urýchlenie regenerácie po náročnom tréningu.

Prečo potrebujete Whey Protein?

Intenzívny tréning vyžaduje dostatočné množstvo bielkovín. Školenie výživoví experti odporúčajú: 1,8 až 2,5 g (podľa druhu aktivity) bielkovín na každé kilo telesnej hmotnosti. Športovci majú konzumovať 4 až 6 jedál denne obsahujúcich mäso, vajcia a mlieko pre získanie zodpovedajúceho množstva bielkovín. Ale jesť toľko jedla môže byť ťažko stráviteľné, drahé a nezdravé kvôli zvýšenému obsahu tuku a cukru. Srvátkové bielkoviny uspejú, kde všetko ostatné zlyhá. Tieto proteínové koktaily sú ľahko stráviteľné as malým alebo žiadnym obsahom cukru a tuku.

Náš WHEY má nízky obsah tuku a cukru a je bohatý na všetky esenciálne aminokyseliny, pôsobí rýchlo a okamžite spúšťa svalové zotavenie.
Tajomstvo nášho úspechu je v použití vysoko kvalitného zdroja srvátky. Kombinujeme mikro srvátkový izolát (WPI) a studenou filtráciou vytvorený srvátkový proteínový koncentrát (WPC). WPI je najrýchlejšie pôsobiaci proteín, vstupuje do krvi a nasýti hladné svaly v priebehu niekoľkých minút, nie hodín. WPI zvyšuje retenciu dusíka a proteínov lepšie ako akýkoľvek iný zdroj bielkovín.
WPC na druhú stranu obsahuje väčšie bielkovinovej frakcie a rastové faktory, ako je IGF-1, imunoglobulíny a laktoferín. Stimulujú telu vlastné rastové mechanizmy a imunitný systém. Táto unikátna kombinácia rýchlych a neporušene pôsobiacich štrukturálnych bielkovín poskytuje lepšie výsledky, než každý z nich samostatne.
MEX American Standard WHEY sa ľahko mieša, je ľahký, jemne ochutený proteínový koktail, ktorý osvieži a nespôsobuje nadúvanie alebo žalúdočné ťažkosti. Užite ho pred alebo po tréningu, ako náhradu jedla alebo jednoducho ako doplnok k akémukoľvek jedlu počas dňa a užite si rýchlo prichádzajúce dlhotrvajúce výsledky!

zloženie:
Ultra a Micro-srvátkový proteínový koncentrát, Cold-srvátkový izolát, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, L-glutamín, kakao (Spracované s alkalickými), sójový lecitín, prírodné a umelé arómy, Xanthan guma, acesulfam K

Upozornenie:
Alergie - Upozornenie: Obsahuje mlieko !. Vyrába sa v zariadení, ktoré tiež spracováva, arašidy, môže obsahovať stopy sóje a mäkkýšov.
Phenylketonurics: obsahuje fenylalanín. Ak ste tehotná, dojčíte alebo pri konzumácii akýchkoľvek liekov sa pred použitím poraďte so svojím lekárom. Phenylketonurics: obsahuje fenylalanin.Uchovávejte prístroj mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste Doplnky stravy nesmie byť použitý ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. 

 

Zloženie jednej dávky 29g
tuk celkom2,9g
cholesterol35mg
sodík0,07g
draslík145mg
sacharidy celkom2,4g
z toho cukry0,8g
proteín21,8g
vitamín A0mg
vitamín C0mg
vápnik100mg
železo0,16mg 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu