Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
100% BEEF CONCENTRATE formula je úplnou, hydrolyzovanú hovädzie-peptid bielkovinou, získanú z čerstvého hovädzieho mäsa, 100% prírodný produkt bez pridania hormónov. Je enzymaticky hydrolyzovanú (v podstate pred trávenia) hovädzie bielkovinou, čo znamená, že jej trávenie a vstrebateľnosť sú rýchle. Úplné bielkoviny, akou je aj naša, zaisťujú pre organizmus všetky druhy esenciálnych aminokyselín, vrátane tých deväť, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť (histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín), a ktoré musíme prijať v potrave.
100% BEEF CONCENTRATE je vynikajúcou alternatívou mliečnych bielkovín, a obzvlášť diskutované bielkoviny zo sóje. Množstvo ľudí spôsobuje vážny problém, intolerancia na laktózu alebo alergia na mlieko, zatiaľ čo iní nasledujú určitú formu paleolitu diéty, pri ktorej sa niektoré výrobky vylúči a prioritu majú bielkovinové zdroje na podklade mäsa. (Hovädzie mäso neobsahuje laktózu, avšak produkt je vyrábaný v prevádzke, kde sa vyrábajú produkty s obsahom laktózy!) Hovädzie bielkovina neobsahuje prídavok kreatínu. Načo by si viazal užívanie kreatínu a jeho presné (alebo práveže nepresné) dávkovanie k bielkovinovým produktom? My v tom nevidíme zmysel!
Mnoho hovädzích bielkovinových produktov má zlú chuť. Náš hovädzie bielkovinový produkt je chutný, môžeš si ho pokojne vyskúšať. Bielkoviny sú zdrojom dusíka a životu dôležitých aminokyselín, ktoré telo potrebuje k množeniu tkanív a ich udržiavanie. Preto 100% BEEF CONCENTRATE prispieva k rastu a udržiavanie svalovej hmoty, a tiež k zachovaniu zdravia kostí.

Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC). 
S naloženia :
karamel vanilka : 100% prírodné hydrolyzovaný hovädzí Peptide proteín , maltodextrín , príchute (mlieko karamel , vanilka ) , sójový lecitín prášok , dextróza , Sacharóza, látka zvýrazňujúca chuť ( chlorid sodný ) , zahusťovadlo ( xanthan Gum ) , maľovanky ( riboflavín ) , umelé sladidlá ( acesulfam K, sukralóza ) .
malinový krém : 100 % prírodné hydrolyzovaný hovädzí Peptide proteín , maltodextrín , regulátor kyslosti ( kyselina citrónová ) , príchute ( jahoda, Wild berry ) , sójový lecitín prášok , dextróza , Sacharóza, maľovanky ( Strawberry Red ) , látka zvýrazňujúce chuť ( chlorid sodný ) , zahusťovadlo ( xanthan Gum ) , umelé sladidlá ( acesulfam K, sukralóza ) .

výrobok obsahuje alergény : Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sójové a vaječné bielkoviny a lepok, arašidy ! obsahuje sójový lecitín !
 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu