Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
5/5
 Zdieľanie
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €
QR code

100% CaseinComplex je zmesou dominantný mliečnej bielkoviny získané výlučne z kazeínových bielkovín. Kazeín sa vyznačuje vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) a veľmi vysokým obsahom L-glutamínu (vyšším, než srvátkové bielkoviny). L-glutamín je aminokyselinou, ktorá má najväčší podiel v krvi. Bielkoviny, ktoré 100% CaseinComplex obsahuje, prispievajú k nárastu svalovej hmoty, na jej udržiavanie a tiež udržanie zdravia kostí. * Bielkoviny pochádzajúce z tohto produktu sú kompletnými bielkovinami, pretože dodávajú organizmu všetky potrebné aminokyseliny, ktoré si organizmu nedokáže sám vytvoriť a je nutné ich prijať zo stravy (Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzin, Methionin, Fenylalanín, treonín, Tryptofán, Valín). Našu formulu sme obohatili o extra dávku L-glautaminu, Taurínu a tráviacich enzýmov bromelain a papain. 100% CaseinComplex obsahuje tiež vápnik, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu, k normálnej činnosti svalov, k neurotransmisiu, a tiež na udržiavanie zdravých kostí.

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Neobsahuje aspartám!

 
Serving size: 30 g (3/4 scoop)
30 g RI% * 100 g 30 g RI% * 100 g
energy 445 kJ5%1470 kJCarbohydrates 2.8 g1%9.3 g
106 kcal350 kcalof which Sugars2.8 g3%9.3 g
fat 0.7 g1%proteín 22 g44%73 g
of which Saturates0.6 g2%Salt 0.33 g6%1.1 g
Amino Acid Matrix 400 mg-1333 mgDigestive Enzyme Blend 24 mg-80 mg
(200 mg L-Glutamine, 200 mg Taurín)(12 mg Bromelaín, 12 mg Papaín)
* RDA%: Percent of the Recommended Daily Allowance.
† RDA not established in the EU.


zloženie:
Cantaloupe White Chocolate: High-Quality Milk Protein Complex (Micellar Casein Concentrate and Calcium Caseinate), White Chocolate Powder, dextrózy, Flavoring (Melon Cantaloupe, White Chocolate), Flavor Enhancer (Sodium Chloride), L-Glutamine, Taurín, Artificial Sweeteners (acesulfam K, Sucralose ), Digestive Enzymes (Bromelain, Papaín), Coloring (FCF **).
Maracuja White Chocolate: High-Quality Milk Protein Complex (Micellar Casein Concentrate and Calcium Caseinate), White Chocolate Powder, dextrózy, flavorings (White Chocolate, Maracuja), Flavor Enhancer (Sodium Chloride), L-Glutamine, Taurín, Artificial Sweeteners (acesulfam K, Sucralose) , Digestive Enzymes (Bromelain, Papaín).
Belgian Chocolate: High-Quality Milk Protein Complex (Micellar Casein Concentrate and Calcium Caseinate), Cocoa Powder (10-12%), dextrózy, Flavoring (Chocolate), Flavor Enhancer (Sodium Chloride), L-Glutamine, Taurín, Artificial Sweeteners (acesulfam K, Sucralose), Digestive Enzymes (Bromelain, Papaín).

Upozornenie:
Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Skladujte v suchu pri teplote do 25◦ C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Neobsahuje látky dopingového charakteru. 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu