Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
5/5
 Zdieľanie
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €
QR code
Hovädzie mäso má medzi tvrdo trénujúcim a cieľavedomým športovci legendárny status - veľké množstvo ľudí pozoruje pri konzumácii hovädzieho mäsa viditeľnejšie rast, než by to isté množstvo bielkovín prijali z kuracích pŕs. Prečo by si nemohol konzumovať hovädzie bielkovinový nápoj, kedy je už možné aj túto vysoko kvalitné základné látku získať.

100% Hydrolyzed BEEF ISOLATE peptides
Naše 100% Hydrolyzed BEEF ISOLATE peptides formula je úplnou, hydrolyzovanou hovädzie bielkovinou, získanú z čerstvého hovädzieho mäsa, 100% prírodný produkt bez pridania hormónov. Je enzymaticky hydrolyzovanú (v podstate pred trávenia) hovädzie bielkovinou, čo znamená, že jej trávenie a vstrebateľnosť sú rýchle. Úplné bielkoviny, akou je aj naša, zaisťujú pre organizmus všetky druhy esenciálnych aminokyselín, vrátane tých deväť, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť (histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín), a ktoré musíme prijať v potrave.
Hovädzie bielkovina neobsahuje prídavok kreatínu. Načo by si viazal užívanie kreatínu a jeho presné (alebo práveže nepresné) dávkovanie k bielkovinovým produktom? My v tom nevidíme zmysel! Mnoho hovädzích bielkovinových produktov má zlú chuť. Náš hovädzie bielkovinový produkt je chutný, môžeš si ho pokojne vyskúšať.
Bielkoviny sú zdrojom dusíka a životu dôležitých aminokyselín, ktoré telo potrebuje k množeniu tkanív a ich udržiavanie. Preto 100% Hydrolyzed BEEF ISOLATE peptides prispieva k rastu a udržiavanie svalovej hmoty, a tiež k zachovaniu zdravia kostí.

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC). 
zloženie:
Mandľová Čokoláda: 100% prírodný hydrolyzovaný hovädzí Peptide Protein, príchute (čokoláda, mandle), kakaový prášok (10-12%), sójový lecitín prášok, zahusťovadlo (Xanthan Gum), umelé sladidlá (acesulfam K, cyklamát sodný, sukralóza).
Jahodový krém: 100% prírodný hydrolyzovaný hovädzí Peptide Protein, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), príchute (jahoda, Wild Berry), sójový lecitín prášok, zahusťovadlo (Xanthan Gum), Omaľovánky (Strawberry Red), umelé sladidlá (cyklamát sodný, acesulfam K, sukralóza) .
Vanilla Delight: 100% prírodný hydrolyzovaný hovädzí Peptide Protein, príchute (Mlieko Karamel, vanilka), sójový lecitín prášok, zahusťovadlo (Xanthan Gum), umelé sladidlá (acesulfam K, cyklamát sodný, sukralóza).
Výrobok obsahuje alergény: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sójové a vaječné bielkoviny a lepok, arašidy! Obsahuje sójový lecitín!
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu