Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Amino 5600 má vysokú biologickú hodnotu aminokyselín upravených najmodernejšími technológiami studenej filtrácie. Surovinu predstavuje kvalitný aminolátka, ktorá je zostavená z vysoko kvalitných filtrátov srvátkové bielkoviny. Zmes obsiahnutá v Amino 5600 má výborný profil aminokyselín bez extrémnych hodnôt. Optimálny obsah a čistota jednotlivých aminokyselín zaručuje absolútnu využiteľnosť Amino 5600 vo vašich svaloch. Aminokyselinová zložka mliečnej srvátky obsahuje z hľadiska anabolizácie svalovej hmoty optimálny pomer anabolických (rastových) aminokyselín, ktoré predstavujú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), glutamín a arginín.

Amino 5600 podporuje nárast svalovej hmoty a jej ochranu pred devastáciou aj počas diét a extrémnom zaťažení organizmu počas tréningu. Amino 5600 je vyrobený zo srvátkovej bielkoviny najvyššej kvality a biologickej hodnoty, preto môže zabezpečiť optimálne pozitívne výsledky. Jeho dlhodobejšom, pravidelným užívaním môžete maximalizovať vaše výsledky.

Odporúčané dávkovanie:

Pre silové športy: Odporúčame užívať medzi jedlami 1x denne 2-4 tablety, kedy je nebezpečenstvo porušenia dusíkovej rovnováhy a jej obrátenie na negatívny stranu. Druhú dávku 2-4 tablety užite pred spaním, zabránite tak proteínové deštrukcii počas spánku, pomôžete aj telu v regenerácii.

Pre vytrvalostné športy (futbal, hokej, tenis, cyklistika, ...): Odporúčame užívať jednu dávku 2-4 tablety ihneď po ukončení športovej aktivity a druhú dávku 2-4 tablety užite pred spaním. V oboch prípadoch zabránite proteínové deštrukcii - telo nebude používať vaše svalové bunky k obnove energetických zdrojov. Pomôžete tiež telu v regenerácii.

 
Zloženie 1 dávky = 4 tablety
aminokyselinový profil
L-Alanine 160 mgL-Lysine 316 mg
L-Arginine 77 mgL-metionínu 78 mg
L-aspartic Acid 352 mgL-phenylalanine 110 mg
L-cysteín 66 mgL-Proline 209 mg
L-Glutamine 907 mgL-serín 162 mg
Glycine 48 mgL-treonín 214 mg
L-histidín 63 mgL-Tryptophan 46 mg
L-izoleucín 210 mgL-Tyrosine 102 mg
L-Leucine 352 mgL-valínu 204 mg 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)