Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
  • HOT BLOOD ťa zavedie k maximálnej hranici zväčšenia objemu svalových buniek, zvýšenia sily, energie a mentálneho fokusu!
  • kreatíny, látky podporujúce NO, bunkové volumizéry, energizéry, nootropné účinné látky!
  • Beta-alanín novej generácie k ešte vyššej podpore výkonnosti!
  • Komplex zlepšujúce využitie!
  • Ochutené, bez cukru a aspartámu!
  • balenie v jednorazových vreckach: precíznych dávky, maximálne pohodlím!

Chceš sa stať ozajstnou, agresívnou beštiou s horúcou krvou v žilách a maximálnou energiou? Ak nie, radšej ďalej nečítaj! Ak áno, nech je HOT BLOOD tvojou voľbou. Je to jediná pred tréningová formula, ktorú budeš potrebovať! Naše "dvojité dynamitové" vrecká Ti zabezpečia celú dávku tejto novej formuly zabezpečujúcej energiu a napumpovanie. Ak sa chceš dostať na maximálnu hranicu zväčšenia objemu svalových buniek, zvýšenia sily, energie a mentálneho fokusu, potom si zohrievaj svoju krv HOT BLOOD -om! V porovnaní s predchádzajúcimi energizéry sme chuťové vlastnosti HOT BLOOD-u vylepšili, zloženie sme doplnili o novinku beta-alanín, ktorý je jednou z najlepších účinných látok novej generácie. Ďalším komplexom je (Bioperine®, naringin), ktorý zabezpečuje ľahšiu využiteľnosť, je zložkou aj nového produktu G-BOMB. Výhodou Naringinu je využitie už prijatých užitočných látok v organizme, napríklad predĺžením aktívneho využitia kofeínu (v tomto konkrétnom prípade o tretinu).

Dôležité upozornenie:

Tento produkt obsahuje zložky podporujúce jeho pôsobenie, ktoré môžu ovplyvniť aj účinky a pôsobenie užívaných liekov! Odporúčame konzultáciu s lekárom ešte ako začnete liek užívať!

Užívanie lieku sa odporúča len zdravým osobám! Neodporúča sa užívať tehotným a dojčiacim ženám! Formula sa doporučuje výhradne len osobám starším ako 18 rokov! Pretože liek môže spôsobovať nespavosť, neužívajte pred spaním. Osoby citlivé na stimulanty by si mali najprv vyskúšať citlivosť na prípravok užívaním polovičnej dávky (môže sa to týkať každého nového užívateľa)!

Beta-alanín môže spôsobovať chvíľu po užití podobné pocity ako niacín Tieto pocity časom ustanú.

1 dávka: 20 g (1 a 1/3 odmerky)
Calories 24 kcalbiotín 7.5 mcg
Calories From Fat0 kcalFolic Acid 30 mcg
Total Carbohydrates 5.9 gMagnesium 56 mg
Sugars1.3 gsodium 14 mg
vitamín B3 (Niacín)35 mgCaffeine (Total Amount)300 mg
HOT BLOOD proprietary matrix: 16120 mg
Multi-Creatine Matrix 4500 mg "Hot Blood" Multi-Complex 7140 mg
Creatine Monohydrate, Kre-Alkalyn® (buffered Creatine Monohydrate), Creatine Pyruvate, Creatine Citrate, MicronTec Micronized Creatine MonohydrateGlucose Polymer, L-Arginine Alpha-ketoglutarate, Beta-Alanine, Caffeine, Acetyl-L-Carnitine HCl, L-Citrulline DL-Malate, L-Carnitine L-tartrate, Sodium Hydrogen Carbonate, Bioperine®
Amino Acid Matrix 4250 mg Anti-Oxidant Complex 230 mg
L-Arginine HCl, L-Tyrosine, Taurín, L-Ornithin HClGreen Tea extract (> 50% Polyphenols), Grape Seed extract (95%), Alpha Lipoic Acid

Zloženie kapsľové formy:
 
Serving size: 5 capsules
Servings Per Container: 18
Amount per serving Amount per serving
Vitamín B3 (Niacín) 35 mgCreatine (pure amount) 3000 mg
Caffeine (total amount) 300 mg
HOT BLOOD proprietary matrix: 5985 mg
Multi-Creatine Matrix 3424 mg "Hot Blood" Complex 2561 mg
Creatine Monohydrate, Creatine Citrate, Creatine Pyruvate, Kre-Alkalyn® (buffered Creatine Monohydrate), MicronTec Micronized Creatine MonohydrateL-Arginine, L-Tyrosine, Caffeine Anhydrous, Beta Alanine, Green Tea extract, L-Arginine Alpha- ketoglutarate, Taurín, Acetyl L-Carnitine HCl, L-Carnitine L-tartrate, L-Citrulline DL-Malate, Niacínamid, Alpha Lipoic Acid, Grape Seed extract, BioPerine® (Piperín) 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu