Doplnky výživy - dafitcentrum.sk
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
AKCIA-20%

Scitec Nutrition Jumbo 2860g

Scitec Nutrition Jumbo 2860g
  • Scitec Nutrition Jumbo 2860g
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000158
Výrobca
SCITEC NUTRITION
Bežná cena: 34.62 €, Ušetríte: 6.92 € (20%)
27.70 €Cena s DPH
vypredané
Doprava už od 4.60 € prostredníctvom Kuriér GLS pri objednávke do 99,-€
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    

  • 50 G KVALITNÉHO BIELKOVÍN v jednej dávke!
  • ZMES SACHARIDOV "6-CARB" S rôznymi zdrojmi SACHARIDOV, AKO NAPRÍKLAD OVSENÁ MÚKA, Palatinose ™ A Waxy MAIZE!
  • "JUMBO" ZMES S EXTRA účinnými látkami!
  • 5 DRUHOV kreatínom
  • Predurčená na TYPY S "problematickými zvyšovaním HMOTNOSTI"!
  • JUMBO neobsahuje žiadne umelé sladidlá a neobsahuje aspartam!


Táto skutočnosť spolu s tým, že mnoho športovcov si nedá tú námahu, aby si viedli stravovací denník znamená, že pre väčšinu z nich zostane najlepšou praktickou možnosťou každodenné užívanie podobných nápojov, akým je JUMBO, ktorý skutočne môže pomôcť k zaisteniu dostatočného množstva prijatých živín, potrebných pre vývoj. S obsahom 50 gramov bielkovín najvyššej kvality v jednej dávke as veľkou dózou energetickej bomby "6-carb" matrixu, JUMBO poriadne vytuningovať rovnicu príjmu potravy! 
U prevedenia produktu JUMBO sme použili srvátkovú bielkovinu. Je zdrojom bielkovín, nevyhnutných aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre vznik tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto JUMBO prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty a tiež na jej udržiavanie. * 
Srvátkové bielkoviny získané z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín; vrátane 9 aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať vo forme potravy (sú to menovite: Histidín, izoleucín, Leucín, Lyzín, metionín, Fenylalanín, treonín, Tryptofán, Valín). Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného av tele uloženého dusíka z danej bielkoviny; teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka. 
Netto využitie bielkovín (NPU-Net Protein utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka, ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value - BV) zasa porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí na NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým zastúpením aminokyselín; preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako u mäse, rybách, mlieku a sóje. 
JUMBO obsahuje aj našu sacharidovú zmes "6-CARB", v ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose ai Vitargo. Vitargo je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorého výnimočnosť je ukrytá vo významnej odlišnosti od molekulárneho profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrínu, ktorý sa získava špeciálnymi metódami. 
"JUMBO" matrix s extra účinnými látkami obsahuje veľkú dávku patentovaného "CREA-BOMB" viaczložkového, kreatínového matrixu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning. * Formulu sme vylepšili aj extra dávkou aminokyselín, medzi ktorými sú aj esenciálne aminokyseliny. 
Magnézium sa v "Support complex" -e nachádza v takom množstve, ktoré prispieva k normálnej syntéze bielkovín, znižovanie únavy a vyčerpanosti, normálnej činnosti nervového systému (sťahovanie svalov a neurotransmisie, vrátane srdcového svalu), normálnemu metabolizmu a tvorbe energie, rovnováhe elektrolytov, udržiavanie zdravých kostí a zubov a hrá úlohu pri delení buniek. * Produkt sme na záver skompletizovali bioperine-om, ktorý je patentovaným výťažkom z čierneho korenia. 
zloženie: 

ChocolateUltrafiltered Whey Protein Concentrate, dextróza, Oat Flour, Palatinose ™ (Izomaltulóza), Maltodextrín, Fructose, Cocoa Powder (10-12%), Waxy Maize Starch, Creatine Monohydrate, Flavoring (Chocolate), L-Glutamine, L-Arginine Base, L-Leucine, Micronized Creatine Monohydrate, Magnesium Carbonate, L-izoleucínu, L-valínu, Alpha-ketoglutarate Calcium, L-ornitínu HCl, Creatine Citrate, Creatine Phosphate, Creatine Pyruvate, L-Alanine, BioPerine® (Piper Fruit Extract). 

 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu